Koła Łowieckie

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Jerzy Sądel
2Łowczy: Edmund Grala
3Skarbnik: Karolina Bednarska
4Sekretarz: Tomasz Macherzyński
 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Basior” Olesno
Ul. Akacjowa 6
42-300 Olesno

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Dariusz Bryś
2Łowczy: Michał Zając
3Podłowczy: Krzysztof Reszko
4Skarbnik: Zdzisław Pawelec
5Sekretarz: Franciszek Mateja
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Bażant” Praszka
Ul. Niemcewicza 13
46-320 Praszka

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Eugeniusz Bugaj
2Łowczy: Jerzy Kumor 
3Skarbnik: Tomasz Kukla 
4Sekretarz: Henryk Bugaj 
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Bekas” Poraj
Ul. Sucharskiego 54/5
42-300 Myszków

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Ludwik Fijołek
2Łowczy: Leszek Domagała 
3Skarbnik: Tadeusz Kot 
4Sekretarz: Artur Grzybek 
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Borsuk” Częstochowa
Ul. Kilińskiego 21
42-200 Częstochowa

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Tomasz Saczko
2Łowczy: Mirosław Janikowski
3Skarbnik: Leszek Pindor
4Sekretarz: Jan Dróżdż
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Borsuk” Miedźno
Izbiska 100
42-120 Miedźno

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Jarosław Bijak
2Łowczy: Andrzej Jędrusiński
3Skarbnik: Wojciech Sowa
4Sekretarz: Zdzisław Maligłówka
 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Borsuk” Myszków
Ul. Jana Pawła II 48
42-300 Myszków

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Norbert Sczygiol
2Łowczy: Roman Juściński
3Skarbnik: Andrzej Szremski
4Sekretarz: Krzysztof Grabowski
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Bór” Kośmidry 
Ul. Lubliniecka 2
46-375 Pludry

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Aleksander Warzecha
2Łowczy: Damian Bladziak
3Podłowczy: Bernard Bladziak
4Skarbnik: Dariusz Świerczyna
5Sekretarz: Roman Tatarek
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Chrząstów” Koniecpol
Ul. Koszalińska 17
42-202 Częstochowa

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Roman Mońka
2Łowczy: Waldemar Paweł Sobala
3Skarbnik: Andrzej Sączek
4Sekretarz: Witold Gajos
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Cietrzew” Konopiska
Korzonek 121
42-274 Konopiska

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Tadeusz Ciura
2Łowczy: Zbigniew Kita
3Skarbnik: Janusz Kołtun
4Sekretarz: Henryk Rogacz
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Daniel” Wanaty
Zdrowa 64
42-261 Własna 

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Mieczysław Pasiut
2Łowczy: Jan Stachowiak
3Skarbnik: Piotr Siek
4Sekretarz: Józef Ulfik
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Dąbrowa” Koszęcin
Ul. Chopina 6
42-286 Koszęcin 

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Sergiusz Pospiech
2Łowczy: Mieczysław Czapla
3Skarbnik: Marian Jarczyński
4Sekretarz: Bartłomiej Dziób
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Dublet” Myszków
Ul. Sienkiewicza 22
42-400 Zawiercie 

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Jerzy Mika 
2Łowczy: Mariusz Ulfik
3Skarbnik: Kazimierz Mańczyk
  
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Dzik” Dobrodzień
Ul. Dobrodzieńska 2
46-380 Bąki 

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Jarosław Jańczyk
2Łowczy: Tomasz Janik
3Skarbnik: Rudolf Wiendlocha
4Sekretarz: Dariusz Kowalczyk
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Grandel” Olesno 
Ul. Gorzowska 74
46-300 Olesno

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Wiesław Jończyk  
2Łowczy: Jerzy Wróbel
3Skarbnik: Oktawian Vieth
4Sekretarz: Michał Szykowny
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Hubertus” Lubliniec 
Ul. Słoneczna 32
42-700 Lubliniec

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Piotr Gomulski  
2Łowczy: Zygmunt Bober
3Skarbnik: Alfred Garus
4Sekretarz: Marek Kaczmarzyk
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Jeleń” Dobrodzień
Ul. Równa 7
42-793 Glinica

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Józef Koza  
2Łowczy: Miłosz Kościelniak-Marszał
3Skarbnik: Krzysztof Urbaniec
4Sekretarz: Michał Kubik
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Jenot” Częstochowa
Ul. Dąbrowskiego 24/10
42-200 Częstochowa

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Wiesław Lizurej  
2Łowczy: Jakub Dąbrowski
3Podłowczy: Roman Pasternak
4Skarbnik:  Jerzy Chrząstek
5Sekretarz: Grzegorz Kulejewski
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Knieja” Nowiny
Cyganka 8
42-140 Panki

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Piotr Bąk
2Łowczy: Robert Gęsiarz
3Skarbnik: Wojciech Patrzałek
4Sekretarz: Karol Lelotko
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Knieja” Złoty Potok
Pl. Grunwaldzki 4
42-253 Janów

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Zbigniew Sołtysiak
2V-ce Prezes: Tomasz Browarski
3Łowczy: Janusz Mandryk
4Podłowczy: Gustaw Chwal
5Skarbnik: Edyta Mandryk
6Sekretarz: Przemysław Chwal
 

Adres korespondencyjny

Koło Prawidłowego Łowiectwa w Częstochowie 
Ul. Świętej Kingi 59
42-200 Częstochowa

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Sławomir Strzelczyk 
2Łowczy: Konrad Rokita
3Skarbnik: Wojciech Kwarciak
4Sekretarz: Przemysław Grabowski
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Lis” Dąbrowa Zielona
Nowa Wieś 50
42-265 Dąbrowa Zielona

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Dariusz Cierpiał 
2Łowczy: Andrzej Jaksik
3Podłowczy: Jakub Paruzel
4Skarbnik: Bronisław Sowa 
5Sekretarz: Ryszard Kubiś
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Lis” Herby
Ul. Witosa 4/7
42-714 Lisów

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Włodzimierz Brzęczek
2Łowczy: Tomasz Parkitny
3Skarbnik: Wiesław Janoszek
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Lis” Przystajń
Ul. Częstochowska 70
42-141 Przystajń

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Marek Organa
2Łowczy: Grzegorz Sinicyn
3Podłowczy: Robert Bugaj
4Skarbnik: Waldemar Setny
5Sekretarz: Ewa Organa
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Łoś” Częstochowa 
Ul. Kalinowa 25
42-221 Częstochowa

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Sławomir Barański
2Łowczy: Jacek Sypuła
3Podłowczy: Kazimierz Wójcik
4Skarbnik: Łukasz Piwowarski
5Sekretarz: Zbigniew Bigajczyk
 

KŁ „Łoś” Lelów
Ul.  Witów 1 b
42-446 Irządze

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Marek Dewódzki 
2Łowczy: Piotr Zębik
3Skarbnik: Marian Fossa
4Sekretarz: Adam Lange
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Łowiec” Częstochowa
ul. Główna Nr 44/2
42-270 Garnek

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Zbigniew Graj
2Łowczy: Mirosław Parkitny
3Podłowczy: Henryk Patyk
4Skarbnik: Tadeusz Desperak
5Sekretarz: Przemysław Kiepura
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Nad Okszą” Nowa Wieś
Ul. Lipowa 60
42-125 Nowa Wieś

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Jan Karpowicz
2Łowczy: Mirosław Tomalski
3Skarbnik: Adolf Badurak
4Sekretarz: Konrad Kucia
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Orlik” Biskupice
Ul. Janowska  29
42-256 Zrębice Pierwsze

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Witold Widera
2Łowczy: Jerzy Kielan
3Skarbnik: Stanisław Włodarczyk
4Sekretarz: Maciej Radziejowski
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Orzeł” Częstochowa
Ul. Jasnogórska 199
42-125 Biała, Kamyk

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Paweł Kleszczewski
2Łowczy: Henryk Śliwa
3Skarbnik: Piotr Kleszczewski
4Sekretarz: Dawid Zych
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Ostęp” Kłobuck 
ul.  Kamienna  10
42-100 Kłobuck

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Lech Mazur
2Łowczy: Mariusz Ulfik
3Skarbnik: Remigiusz Włodarczyk
4Sekretarz: Adam Benski
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Perkoz” Gwoździany
Ul. Topolowa 20
42-772 Gwoździany

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Włodzimierz Lipski
2Łowczy: Rafał Włoch
3Skarbnik: Marian Ogórek
4Sekretarz: Niezgódka Marcin
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Ponowa” Gorzów Śląski
Uszyce 170
46-310 Gorzów Śląski

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Marcin Grążka
2Łowczy: Bogumił Filipowski
3Skarbnik: Sebastian Garus
4Sekretarz: Sławomir Starczewski
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Ponowa” Koniecpol
Ul.  Ogrodowa 12a
42-230 Stary Koniecpol

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Zdzisław Korzekwa
2Łowczy: Zbigniew Kościelny
3Skarbnik: Krzysztof Piechurski
4Sekretarz: Mariusz Ligęza
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Rogacz” Kleśniska
Ul. Jaworska 91
42-164 Parzymiechy

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Jarosław Starczewski
2Łowczy: Grzegorz Bąk
3Skarbnik: Ireneusz Rychlewski
4Sekretarz: Ryszard Dymczyk
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Ryś” Częstochowa
Ul. Rędzińska 66
42-200 Częstochowa

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes:  Sebastian Wacowski
2Łowczy: Przemysław Jędraszczyk
3Podłowczy: Robert Wacowski
4Skarbnik: Filip Kozak
5Sekretarz: Zbigniew Zając
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Ryś” Kłobuck
Ul.  Szkolna  17
42-151 Waleńczów

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes:  Jan Widuch
2Łowczy: Łukasz Mandat
3Podłowczy: Czesław Korkus
4Skarbnik: Jarosław Matyszczak
5Sekretarz: Kazimierz Wąsiński
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Sarna” Lipie
Ul.  Wyspiańskiego  31
42-160 Krzepice

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Bogusław Urbańczyk
2Łowczy: Karol Noszczyk
3Skarbnik: Łukasz Walentek
4Sekretarz: Krzysztof Bąk
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Sarni Stok” Koziegłowy 
ul.  Woźnicka 145
42-350 Cynków

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes:  Łukasz Kucharczyk
2Łowczy: Krzysztof Książek
3Podłowczy: Michał Turek
4Skarbnik: Paweł Oleśkiewicz
5Sekretarz: Sławomir Jurczyk
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Słonka” Częstochowa
Kuźnica 14
42-270 Kłomnice

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Jan Szychalski
2Łowczy: Roman Kozioł
3Skarbnik: Fila Jakub
4Sekretarz: Józef Kowalski
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Sokół” Częstochowa
Radostków-Kolonia 64
42-233 Mykanów

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Marek Sawicki
2Łowczy: Paweł Rau
3Skarbnik: Romuald Sawicki
4Sekretarz: Adam Benski
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Sokół” Lubliniec
Ul. Klonowa 5
42-700 Lubliniec

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Paweł Barański
2Łowczy: Karol Kukułka
3Skarbnik: Jan Kordzi
4Sekretarz: Adam Nóżyński
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Stobrawa” Olesno
Ul. Kilińskiego 3
46-300 Olesno

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Tomasz Bednarski
2Łowczy: Jan Górski
3Skarbnik: Jerzy Trzos
4Sekretarz: Mariusz Cer
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Symiga” Borki Wielkie
Ul. Młyńska 12a
46-345 Borki Wielkie

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Stanisław Noszczyk
2V-ce Prezes: Stanisław Trojakowski
3Łowczy: Zbigniew Lewandowski
4Podłowczy: Krzysztof Skorek
5Skarbnik: Grzegorz Rojewski
6Sekretarz: Mariusz Muszczek
 

Adres korespondencyjny

KŁ „ Szarak” Myszków
Ul. Szpitalna 8
42-300 Myszków

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes:  Jan Skipirzepa
2Łowczy: Kazimierz Ozimek
3Podłowczy: Mariusz Kieruzal
4Skarbnik: Krzysztof Dudek
5Sekretarz: Sylwester Polus
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Tarpan” Mokra
Ul. Krótka 3
47-440 Nędza

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Grzegorz Chmielniak
2Łowczy: Czesław Piastowski
3Skarbnik: Klaudiusz Prochota
4Sekretarz: Adrian Kapica
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Trop” Kościeliska
Jastrzygowice 20
46-310 Gorzów Śląski

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Mariusz Radecki
2Łowczy: Grzegorz Ciesielski
3Podłowczy: Stanisław Łebek
4Skarbnik: Marcin Pawełczyk
5Sekretarz: Michał Radecki
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Trop” Lubliniec
Ul. Mstowska 100
42-242 Rędziny

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Lech Norman
2Łowczy: Tomasz Piróg
3Skarbnik: Jacek Anioł
4Sekretarz: Marcin Starczewski
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Uroczysko” Herby
Ul. Kościuszki 126
42-290 Blachownia 

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Marek Kowalczyk
2Łowczy: Rafał Antczak
3Skarbnik: Mirosław Kistela
4Sekretarz: Andrzej Krzak
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Uroczysko” Olesno
Ul. Fabryczna 7
46-300 Wojciechów

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Andrzej Bajor
2Łowczy: Paweł Mużyła
3Skarbnik: Michał Chereźniak
4Sekretarz: Adam Gawron
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Żubr” Częstochowa
Ul. Sadowa 69
42-244 Wancerzów

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Bernard Pigulla
2Łowczy: Markus Niestroj
3Skarbnik: Konrad Pszowski
4Sekretarz: Paweł Mzyk
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Żbik Jeżowa” w Jeżowej
Ul. Asfaltowa 41
42-793 Jeżowa

Lp.Funkcja, imię i nazwisko
1Prezes: Jarosław Bijak
2Łowczy: Czesław Świtała
3Podłowczy: Adam Paździorko
4Skarbnik: Ireneusz Mielcuch
5Sekretarz: Leszek Ligowski
 

Adres korespondencyjny

KŁ „Żbik Katowice” w Solarni
Ul. Marii Skłodowskiej-Curie  233
42-700 Solarnia