Komisje problemowe

 

  Komisja Strzelecka

Lp.

Imię i nazwisko

Koło Łowieckie

1

Tomasz Lizurej

Knieja Nowiny

2

Artur Świąć

Niezrzeszony

3

Stanisław Trojakowski

Szarak Myszków

4

Krzysztof Czyż

Szarak Myszków

5

Khalid Hagar

Szarak Myszków

6

Adam Jakubiec

Szarak Myszków

7

Paweł Barański

Stobrawa Olesno

8

Przemysław Rozpondek

Borsuk Częstochowa

9

Michał Szykowny

Hubertus Lubliniec


Komisja ds. Kontroli Kół

Lp.

Imię i nazwisko

Koło Łowieckie

1

Miłosz Kościelaniak-Marszał – Przewodniczący

Jenot Częstochowa

2

Krzysztof Kierat

Symiga Borki Wielkie

3

Krzysztof Szyszka

Uroczysko Olesno

4

Przemysław Grabowski

Lis Dąbrowa Zielona


Komisja Kynologiczna

Lp.

Imię i nazwisko

Koło Łowieckie

1

Krzysztof Wydmuch

Prawidłowego Łowiectwa w Częstochowie

2

Mariusz Urbański

Uroczysko Herby

3

Robert Maźniak

Żubr Bytom

4

Jarosław Pełka

Chrząstów Koniecpol

5

Przemysław Chwal

Prawidłowego Łowiectwa w Częstochowie

6

Tomasz Turek

Hubert Radomsko

7

Przemysław Klekowski

Uroczysko Herby

8

Marcin Starczewski

Uroczysko Herby


Komisja Edukacji

Lp.

Imię i nazwisko

Koło Łowieckie

1

Monika Gałwa-Widera

Orzeł Częstochowa

2

Aneta Korzekwa

Niezrzeszona

3

Tomasz Sobczak

Rogacz Kleśniska

4

Zbigniew Sołtysiak

Prawidłowego Łowiectwa w Częstochowie

5

Tomasz Lizurej

Knieja Nowiny

6

Tomasz Macherzyński

Sarna Lipie


Komisja Kultury i Promocji Łowiectwa

Lp.

Imię i nazwisko

Koło Łowieckie

1

Mariusz Ligęza

Rogacz Kleśniska

2

Zdzisław Korzekwa

Rogacz Kleśniska

3

Tomasz Sobczak

Rogacz Kleśniska

4

Krzysztof Piechurski

Rogacz Kleśniska

5

Dominika Dobrowolska

 


Komisja Oceny Prawidłowości Samców Zwierzyny Płowej i Muflonów

LpImię i nazwisko
Koło Łowieckie
1.Grzegorz KimlaBrzezina Opole
2.Ryszard Wolnik 
3.Grzegorz RybakŻubr Bytom
4.Robert Pyrkosz 
5.Paweł PypłaczSłonka Byczyna
6.Grzegorz CiesielskiTrop Lubliniec
7.Robert GęsiarzKnieja Złoty Potok
8.Bogumił FilipowskiPonowa Koniecpol
9.Tadeusz OtrębowiczBrzezina Opole
10.Miłosz Kościelaniak-MarszałJenot Częstochowa
11.Sławomir StarczewskiPonowa Koniecpol
12.Tomasz JędrzejewskiJeleń Będzin
13.Sławomir StrzelczykLis Dąbrowa Zielona
14.Tadeusz MagnuszewskiSarna w Lipiu
15.Zdzisław KorzekwaRogacz Kleśniska
16.Tomasz PilarzKŁ nr 10 Dzik
17.Ireneusz KrzemińskiŁowiec Radomsko
18.Konrad RokitaLis Dąbrowa Zielona
19.Dariusz CierpiałLis Herby
20.Adam BenskiPerkoz Gwoździany
21.Mariusz UlfikPerkoz Gwoździany