Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Komisje problemowe

Lp.Imię i nazwiskoKoło Łowieckie
1Tomasz LizurejKnieja Nowiny
2Artur ŚwiąćNiezrzeszony
3Stanisław TrojakowskiSzarak Myszków
4Krzysztof CzyżSzarak Myszków
5Khalid HagarSzarak Myszków
6Adam JakubiecSzarak Myszków
7Paweł BarańskiStobrawa Olesno
8Przemysław RozpondekBorsuk Częstochowa
9Michał SzykownyHubertus Lubliniec
Lp.Imię i nazwiskoKoło Łowieckie
1Miłosz Kościelaniak-Marszał – PrzewodniczącyJenot Częstochowa
2Krzysztof KieratSymiga Borki Wielkie
3Krzysztof SzyszkaUroczysko Olesno
4Przemysław GrabowskiLis Dąbrowa Zielona
Lp.Imię i nazwiskoKoło Łowieckie
1Krzysztof WydmuchPrawidłowego Łowiectwa w Częstochowie
2Mariusz UrbańskiUroczysko Herby
3Patryk PiekaczKnieja Nowiny
4Jarosław PełkaChrząstów Koniecpol
5Przemysław ChwalPrawidłowego Łowiectwa w Częstochowie
6Tomasz TurekHubert Radomsko
7Przemysław KlekowskiUroczysko Herby
8Paweł ChrząstekKnieja Nowiny
Lp.Imię i nazwiskoKoło Łowieckie
1Monika Gałwa-WideraOrzeł Częstochowa
2Aneta KorzekwaNiezrzeszona
3Tomasz SobczakRogacz Kleśniska
4Zbigniew SołtysiakPrawidłowego Łowiectwa w Częstochowie
5Tomasz LizurejKnieja Nowiny
6Tomasz MacherzyńskiSarna Lipie
Lp. Imię i nazwisko Koło Łowieckie
1 Mariusz Ligęza Rogacz Kleśniska
2 Zdzisław Korzekwa Rogacz Kleśniska
3 Tomasz Sobczak Rogacz Kleśniska
4 Krzysztof Piechurski Rogacz Kleśniska
5 Dominika Dobrowolska
LpImię i nazwiskoKoło Łowieckie
1.Grzegorz KimlaBrzezina Opole
2.Ryszard Wolnik
3.Grzegorz RybakŻubr Bytom
4.Robert Pyrkosz
5.Paweł PypłaczSłonka Byczyna
6.Robert GęsiarzKnieja Złoty Potok
7.Bogumił FilipowskiPonowa Koniecpol
8.Tadeusz OtrębowiczBrzezina Opole
9.Miłosz Kościelaniak-MarszałJenot Częstochowa
10.Sławomir StarczewskiPonowa Koniecpol
11.Tomasz JędrzejewskiJeleń Będzin
12.Sławomir StrzelczykLis Dąbrowa Zielona
13.Tadeusz MagnuszewskiSarna w Lipiu
14.Zdzisław KorzekwaRogacz Kleśniska
15.Tomasz PilarzKŁ nr 10 Dzik
16.Ireneusz KrzemińskiŁowiec Radomsko
17.Konrad RokitaLis Dąbrowa Zielona
18.Dariusz CierpiałLis Herby
19.Adam BenskiPerkoz Gwoździany
20.Mariusz UlfikPerkoz Gwoździany
21.Mieczysław PasiutDąbrowa Koszęcin
22.Piotr GiemzaHubertus Lubliniec 
23.Tomasz ZawadzkiŻubr Bytom
24.Tomasz NierGłuszec Katowice
25.Tomasz Janic