KURS DLA KANDYDATÓW NA STRAŻNIKÓW ŁOWIECKICH  

Zarząd Okręgowy PZŁ w Częstochowie ogłasza, iż rozpoczynamy zapisy na:

KURS DLA KANDYDATÓW NA STRAŻNIKÓW ŁOWIECKICH

 

Data: 21.06.2024 r. (piątek)

Godz.: 9.00 – 17.00

Miejsce: Starostwo Powiatowe w Częstochowie, ul. Jana III Sobieskiego 9, 42-217 Częstochowa

Koszt: 200 zł/osoba

Program Kursu Strażnika Łowieckiego 2024

 

Opłatę należy uiścić na konto ZO PZŁ w Częstochowie nr:

 Bank PEKAO S.A. II O/Częstochowa     11 1240 2252 1111 0000 3158 4209

Tytuł przelewu: imię i nazwisko, nr. legitymacji,  kurs strażnika łowieckiego

Zgłoszenia  na kurs prosimy przesyłać wyłącznie drogą mailową na adres: kursy.czestochowa@pzlow.pl . Bardzo prosimy w tytule wskazać nazwę kursu natomiast w zgłoszeniu o podanie imienia i nazwiska,  numer legitymacji PZŁ lub numeru PESEL. Termin przesyłania zgłoszeń oraz płatności upływa z dniem 18.06.2024r.

Osoby, które chciałyby otrzymać F-VAT za kurs, proszone są o przesłanie e-maila na adres: zo.czestochowa_finanse@pzlow.pl z taką informacją przed dokonaniem płatności.

Po przesłaniu zgłoszenia oraz po  zaksięgowaniu wpłaty na koncie ZO PZŁ Częstochowa uczestnik zostanie wpisywany na listę kursantów.

W przypadku dokonania wpłaty, a nie uczestniczenia w szkoleniu o zwrot wpłaconej kwoty należy ubiegać się pisemnie w terminie 14 dni od dnia zakończenia kursu. W przeciwnym razie wpłacona kwota nie będzie podlegała zwrotowi.

Wszyscy uczestnicy kursu otrzymają zaświadczenie o jego ukończeniu, materiały szkoleniowe, formularze niezbędnych dokumentów.

Po zakończonym szkoleniu będzie możliwość zakupienia naszywek „Strażnik Łowiecki” oraz legitymacji strażnika łowieckiego w biurze ZO PZŁ w Częstochowie.

Z myśliwskim pozdrowieniem,

Darz Bór.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱