X Zawody w Strzelaniach Myśliwskich o „PUCHAR JURY”

W dniu 6 lipca 2024r. na Strzelnicy Myśliwskiej w Kochcicach odbyły się X Zawody w strzelaniach myśliwskich o „Puchar Jury”. Na zawody zgłosiło się 103 uczestników. Po uroczystym otwarciu przez Członka Zarządu Okręgowego PZŁ w Częstochowie kol. Sławomira Starczewskiego i zapoznaniu zawodników z zasadami bezpieczeństwa sygnałem „Na łowy” zaproszono uczestników do rywalizacji.
Zawodnicy mieli do pokonania pięciobój (Trap, Skit, MOP, Rogaczo-Lis, Dzik) i walczyli dzielnie pod okiem sędziów, nad którymi pieczę sprawował Sędzia Główny kol. Tomasz Lizurej.
Po zakończonej rywalizacji  nastąpiło ogłoszenie wyników.
I miejsce w klasie mistrzowskiej uzyskał kol. Cybula Seweryn z wynikiem 484 pkt, za klasę powszechną „złoto” przypadło kol. Robertowi Liberskiemu z wynikiem 453 pkt. Wyłoniliśmy także najlepszego Seniora – kol. Stanisław Bać uzyskał wynik 453 pkt., pokonał konkurencję i również zajął I lokatę. Poniżej zamieszczamy wyniki w poszczególnych klasach:

6 lipiec 2024 r. – X Puchar Jury Częstochowskiej – Klasa MISTRZOWSKA

6 lipiec 2024 r. – X Puchar Jury Częstochowskiej – Klasa POWSZECHNA

6 lipiec 2024 r. – X Puchar Jury Częstochowskiej – Klasa SENIOR

Jak zawsze panowała przyjazna atmosfera, o co zadbali zarówno organizatorzy jak i sami uczestnicy.
Dziękujemy za tak liczny udział w zawodach i liczymy na kolejne spotkania.

Z myśliwskim pozdrowieniem,

Darz Bór

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱