Zapisy na kurs dla osób ubiegających się o uzyskanie selekcjonerskich uprawnień do wykonywania polowania

Zarząd Okręgowy PZŁ w Częstochowie ogłasza, iż rozpoczynamy zapisy na kurs dla osób ubiegających się o uzyskanie selekcjonerskich uprawnień do wykonywania polowania. Zgłoszenia prosimy przesyłać wyłącznie drogą mailową na adres: kursy.czestochowa@pzlow.pl . Bardzo prosimy w tytule wskazać nazwę kursu natomiast w treści wiadomości e-mail o podanie imienia i nazwiska, numeru legitymacji PZŁ oraz numeru telefonu. Termin przesyłania zgłoszeń oraz płatności upływa z dniem 10.04.2024r.

Termin rozpoczęcia kursu 15.04.2024r. Poniżej zamieszczamy plan szkolenia.

Harmonogram kursu dla selekcjonerów

Koszt kursu 900 zł, w tym:

  1. Wykłady,
  2. Egzaminy: pisemny, ustny,
  3. Materiały szkoleniowe.

Opłatę należy uiścić na konto ZO PZŁ w Częstochowie nr:

 Bank PEKAO S.A. II O/Częstochowa     11 1240 2252 1111 0000 3158 4209

Tytuł przelewu: imię i nazwisko, kurs dla selekcjonerów

Osoby, które chciałyby otrzymać F-VAT za kurs, proszone są o przesłanie e-maila na adres: zo.czestochowa_finanse@pzlow.pl z taką informacją przed dokonaniem płatności.

Po przesłaniu zgłoszenia oraz po  zaksięgowaniu wpłaty na koncie ZO PZŁ Częstochowa uczestnik zostanie wpisywany na listę kursantów.

W przypadku dokonania wpłaty, a nie uczestniczenia w szkoleniu o zwrot wpłaconej kwoty należy ubiegać się pisemnie w terminie 1 m-ca od dnia zakończenia kursu. W przeciwnym razie wpłacona kwota nie będzie podlegała zwrotowi.

Z myśliwskim pozdrowieniem,

Darz Bór.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱