Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

zachęcamy Was do wzięcia udziału w kolejnej edycji naszej akcji charytatywnej „Myśliwska paczka”.  Celem przedsięwzięcia jest wsparcie socjalne placówek opiekuńczo-wychowawczych. Pokażmy nasze zaangażowanie na rzecz lokalnych społeczności i działajmy!

„Myśliwska paczka” to świąteczna akcja skierowana do wszystkich kół łowieckich zrzeszonych w Polskim Związku Łowieckim. Koła same wybierają placówki, które chcą wesprzeć, a z ich przedstawicielami ustalają listę najpotrzebniejszych rzeczy, które znajdą się w paczkach. Beneficjentami akcji są domy dziecka, domy samotnej matki, domy opieki dla seniorów lub tym podobne placówki i od tego roku osoby indywidualne, które potrzebują wsparcia. „Myśliwskie paczki” przygotowane przez koła łowieckie trafią do osób potrzebujących do dnia 22 grudnia br.

Święta Bożego Narodzenia to czas dzielenia się z bliźnimi i okazywania im wsparcia. Pokażmy, że nasze lokalne społeczności mogą na nas liczyć!

Darz Bór!

REGULAMIN AKCJI 2020 r

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱