Zapisy na kurs dla osób ubiegających się o uzyskanie podstawowych uprawnień do wykonywania polowania

Zarząd Okręgowy PZŁ w Częstochowa ogłasza, iż rozpoczynamy zapisy na kurs dla osób ubiegających się o uzyskanie podstawowych uprawnień do wykonywania polowania. Zgłoszenia prosimy przesyłać wyłącznie drogą mailową na adres: kursy.czestochowa@pzlow.pl. Bardzo prosimy w zgłoszeniu o podanie imienia i nazwiska, numeru PESEL, numer telefonu oraz aktualny adres mailowy. Termin przesyłania zgłoszeń upływa z dniem 20.09.2023r.

Przybliżony termin rozpoczęcia kursu od 25.09.2023r. Harmonogram zajęć zostanie zamieszczony w późniejszym terminie.

Koszt kursu 1.700 zł, w tym:

  1. Wykłady,
  2. Egzaminy: pisemny, ustny i strzelecki,
  3. Opieka instruktorów na treningach strzeleckich,
  4. Materiały szkoleniowe.

Opłatę należy uiścić na konto ZO PZŁ w Częstochowie nr:

 Bank PEKAO S.A. II O/Częstochowa     11 1240 2252 1111 0000 3158 4209

Tytuł przelewu: imię i nazwisko, kurs dla nowo wstępujących

Osoby, które chciałyby otrzymać F-VAT za kurs, proszone są o przesłanie e-maila na adres: zo.czestochowa_finanse@pzlow.pl  z taką informacją przed dokonaniem płatności.

Po przesłaniu zgłoszenia oraz po  zaksięgowaniu pieniędzy na koncie ZO PZŁ Częstochowa uczestnik zostanie wpisywany na listę kursantów.

W przypadku dokonania wpłaty, a nie uczestniczenia w szkoleniu o zwrot wpłaconej kwoty należy ubiegać się pisemnie w terminie 1 m-ca od dnia zakończenia kursu. W przeciwnym razie wpłacona kwota nie będzie podlegała zwrotowi.

Z myśliwskim pozdrowieniem,

Darz Bór.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱